Aktivity Ostrava #1 – X Laser game

Publikováno uživatelem

Jsou i taková odpoledne, kdy si pokládáme otázku „kam zajít?“, nebo si postěžujeme na absenci dobrých nápadu, jak volnou chvíli strávit. Začneme tedy pomalu odkrývat známá i neznámá místa, kde je nudě vstup zakázán. Navíc s příchodem podzimu pro většinu z nás skončilo ideální počasí a začíná být obtížnější ze sebe dostat nabitou energii a zrelaxovat se mimo sportovní centra.

Prvním adeptem na skvělou volnočasovou zábavu je X Laser game Ostrava.  Pro úvod je ideální se domluvit s partičkou kamarádů, kolegy z práce, nebo spolužáky a nasbírat dostatek hráčů pro zajímavější hru. Futuristické scifi prostředí herních prostor Vás dokonale vtáhne do laserem smrtící bitvy. Do té jste vybaveni puškou, která vysílá laserový paprsek a vestou, která tento paprsek přijímá. Vesta v tomto případě neslouží jako záchranná – štít vašeho těla, nýbrž jako ukazatel zásahu od protivníka. Vzhledem k fyzické náročnosti hry vám doporučujeme přinést si vhodné náhradní oblečení, jako hráč se při běhání a vyhýbání „laserovým střelám“ rychle zpotíte. V herně jsou k dispozici sprchy.

Hra nabízí několik módů – možností jak ji hrát. Týmová hra, všichni proti všem a „Hardmode“, kdy účastníci mají zhasnuté vesty. Poslední možnost je doporučována zkušeným hráčům.

Pokud se do X Laser game Ostrava chystáte jako firma, je možné udělat z celé akce firemní večírek a nechat si zajistit catering nebo DJ‘s. Podobně to lze udělat s rodinnou oslavou nebo školní akcí.

X Laser game nabízí spoustu zábavy a zdravého pohybu. Jedna hra trvá 15 minut a základní vstupné pro dospělého hráče činí devadesát pět korun, na slevu má nárok dítě do 15 let, senior a student. Dostupnost je víc než přijatelná, brány X laser game najdete v centru Ostravy, konkrétně na ulici Zámecká 1936/18.Otevírací doba je uvedena od pondělí do neděle v čase od 10:00 do 22:00 hod. Doporučujeme však předem napsat nebo zavolat. Webová stránka je www.xlasergame.cz.

 

 

Načítání…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *