Baník dnes představil ceny permanentek na příští sezónu

Publikováno uživatelem

Fanoušci Baníku Ostrava se nedávno mohli radovat z návratu do první fotbalové ligy, která sebou přináší zápasy s tradičními ostravskými rivaly. Kdo by se netěšil po roce na derby se Spartou Praha či Plzní před vyprodaným hledištěm.

Zdali se bude hrát před plnými tribunami rozhodne vyjma aktuální formy hráčů také cenová politika klubu. Ta byla dnes odtajněna široké veřejnosti. Celosezónní permanentku lze pořídit, jak za 1500 Kč tak i za 40 000 Kč. Klub při cenotvorbě na novou sezonu myslel na fanoušky, kteří chtějí Baník podporovat celou sezonu a právě pro ně nabízí cenové zvýhodnění, kdy mají garantováno minimálně 9 zápasů zdarma oproti běžnému vstupnému. Ceny vstupenek na jednotlivé zápasy se v příští sezóně budou pohybovat od 150 do 350 korun.

„Většina z cca 10 tisíc sezonních permanentek se bude prodávat za nejnižší možnou cenu. To znamená, že v průměru zaplatí naši fanoušci stovku na zápas. Na hlavní tribuně to bude o něco více a ti, kteří budou chtít zasednout na stejném místě jako majitel klubu nebo legendy Baníku, ten za exkluzivní místo zaplatí čtyřicet tisíc,“ přibližuje ceny permanentek obchodní a marketingový ředitel FC Baník Ostrava Jindřich Středula.

Načítání…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *