Festival v ulicích nabídne Ondřeje Havelku, Lenny, Kel Assouf a další

Publikováno uživatelem

I letos se Ostrava může těšit na Festival v ulicích, který se již tradičně uskuteční v centru města před Colours of Ostrava. I tentokráte se můžeme těšit na koncerty a bohatý doprovodný program: divadla, workshopy, hry, geocaching, sport, stánky nebo aktivity pro rodiny s dětmi. Nově se z výstaviště Černá louka rozšíří i na Slezskoostravský hrad.

„Festival jsme posunuli na konec školního roku a začátek července,  aby si jej Ostraváci mohli užít, ještě než odjedou na dovolené. Navíc to termínově vyšlo na víkend 30.6. a 1.7., což je ideální,“ vysvětluje ředitelka Festivalu v ulicích Petra Hradilová.

Z hudebního programu je již v tuto chvíli potvrzena řada zajímavých domácích i zahraničních jmen: například Ondřej Havelka a jeho Melody Makers, Lenny, Xavier Baumaxa, The Weight z Rakouska, Flo z Itálie, Thom Artway, Emma Smetana, Malalatači Prago Union.

„K největším zahraničním tahákům budou bezesporu patřit bruselští Kel Assouf, kteří míchají těžký rockový zvuk – připomínající například Led Zeppelin – s africkými trance rytmy,“ míní Petra Hradilová.

I letos poměří své „hudební síly“ na scéně Jump into Colours kapely, které zvítězily v nejrůznějších hudebních soutěžích. „Konečného vítěze, který si o tři týdny později zahraje na Colours of Ostrava, vybere přímo na místě porota složená z řad profesionálních hudebníků, publicistů a novinářů,“ dodává Petra Hradilová.

Načítání…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *