Historickou tramvají a motoráčkem přes Ostravu

Publikováno uživatelem

Kdo miluje historické vlaky a tramvaje, bude v příštích dnech v sedmém nebi. Dopravní podnik Ostrava a Slezský železniční spolek si pro nás připravili okružní jízdy ve svých historických vozech.

Slezský železniční spolek zve ve dnech 3. a 4. prosince na mikulášskou jízdu historickým motoráčkem po Ostravě. Vlaky budou vedeny po zvláštní trase přes Dolní oblast Vítkovice. Jízdenky se budou prodávat pouze ve voze. Dospělý zaplatí 140Kč, dítě a důchodce 70 Kč. Jízdní řád naleznete v přiloženém letáčku.

Dopravní podnik Ostrava plánuje také svou jízdu a to historickou tramvají v přítomnosti mikulášské trojice. Uskuteční se 3. prosince. Jízdy budou trvat 25 minut s dvěma zastávkami, za které si dospělý zaplatí 30 kč a děti (do 15ti let) 15 kč. Jízdní řád naleznete v přiloženém letáčku.

A do třetice zde máme Osoblažský Mikulášský parní vlak. V Osoblaze se úzkokolejka rozjede 3. prosince a bude plná čertů a andělů. Vlak vyjede z Třemešné ve Slezsku v 10:45 a pojede do Osoblahy kde v 15:08 otočí svůj směr a zase zamíří zpět do Třemešné. Vagony budou vytápěné a připraveny jsou pro vás i chutné speciality. V Osoblaze bude čekat na hodné děti Mikulášská nadílka. V přiloženém letáčku naleznete oficiální informace.

Věříme, že se alespoň jednou projede a užijete si s dětmi tyto dny.

Načítání…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *