Kam v Ostravě vyrazit na nákup ohňostroje

Publikováno uživatelem

V neděli se rozloučíme s rokem 2017 a o pulnoci oslavíme příchod nového roku. K oslavám již neodmyslitelně patří ohňostroje a nejrůznější zábavní pyrotechnika. Tu si dnes můžete obstarat téměř v každém supermarketu, my pro Vás máme tip na dvojici specializovaných prodejem, které se nacházejí v Ostravě a blízkém okolí. Výběr petard, rachejtlí, ohňostrojů v těchto prodejnách uskpokojí i ty nejnáročnější. Ve specializovaných prodejnách máte jistotu dodržení vhodných podmínek pro skladování a jako bonus můžete svou představu ohňostroje zkonzultovat se zkušeným a vyškoleným prodavačem.

Tarra Pyrotechnik

Kousek za Ostravou v Ludgeřovicích najdete prodejnu společnosti TARRA pyrotechnik s.r.o., která pořádala v letošním roce Festival ohňostrojů na Hlučínském jezeře, v Ostravě se Tarra postarala o ohňostroj v rámci Octobeerfestu a Oslav 750. výročí Ostravy u Nové radnice. Na prodejně na vás čeká široká nabídka petard, rachejtlí, ohňostrojů a sestav, které uspokojí i ty nejnáročnější.

 

Otevírací doba: do neděle 31.12. každý den: 8:00 -18:00
Adresa: Hlučínská 1347/3a, Ludgeřovice

Pyro Moravia

U Oza v Ostravě-Přívoze se nachází prodejna společnosti Pyro Moravia s.r.o., která stojí za Novoročním ohňostrojem na kruhovém objezdu v Ostravě Hrabůvce či za Mikulášským ohňostrojem na Masarykově náměstí. V této prodejně na bezmála 200 metrech čtverčních naleznete nepřeberné množství pyrotechniky.

 

Otevírací doba: do soboty 30.12.: 8:00 – 18:00 v neděli 31.12.: 8:00 – 12:00
Adresa: Slovenská 1085/1A, Ostrava Přívoz

Načítání…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *