Kam vyrazit na lyže

Publikováno uživatelem

Počasí během posledních dvou týdnů umožnilo provozovatelům lyžařských areálu zasněžit sjezdovky. Díky zasněžování mohou i přes přicházející oblevu dnes mnohé odstartovat novou lyžařskou sezónu. Pojďme se podívat, kde se dnes začíná lyžovat.

Ski Areál VAŇKŮV KOPEC

Kousek za Velkou Polomí se nachází areál Vaňkův kopec i přesto, že leží v nadmořské výšce 404 m n. m.. Byla zde v pátek zahájena lyžařská sezóna. Pro děti  je připravena MEGA iglu s klouzačka

Beskydy

Lyžařská střediska v Beskydech jsou oblíbená díky své dostupnosti za necelou hodinku jízdy autem z Ostravy se zle prohánět po nejrůznějších sjezdovkách.

SKI Bílá

Lanovka v provozu! Po zprovoznění jížní sjezdovky byl také zahájen provoz lanovky na severním svahu. Jezdí se každý den. Momentálně za ceny vedlejší sezóny.. Dnes večer sobota 10.12. bude také večerní lyžování . V neděli se spouští také večerní lyžování na kotvě za Hotelem Bauer na Jižní sjezdovce.

SKI areál Mezivodí

V sobotu 10. 12.zahajují novou lyžařskou sezónu. SKI areál bude v provozu o víkendu (v sobotu 10. 12. a neděli 11. 12.) vždy od 8:45 do 16:00. V provozu budou vleky A (550 m) a B (450 m). Lyžujeme za předsezónní ceny. Stav sněhu: 50 cm přírodní, 40 cm technický.

Ski Park Gruň

V sobotu 10. 12. slavnostní zahájení lyžařské sezóny, celý víkend se jezdí se za ceny dětských skipasů

Pustevny

Na Pustevnách se prozatím nelyžuje. Pro běžkaře byla včera strojově upravená pro klasiku trasa na Radhošť, část okruhu přes Velkou sjezdovku (cca 2 km) a 2 km okruh standardní běžecké tratě. Dnes bude strojově upravená pro klasiku trať na Martinák a 2 km okruh Standardní běžecké tratě.

SKI Areál – U Sachovy studánky

Lyžovat se bude v sobotu od 9 – 16 a 18 – 21 hodin a v neděli od 9 -16 hodin. V provozu bude hlavní sjezdovka v celé délce a provazový vlek, včetně všech doprovodných služeb. Platí mimosezónní jízdné. Přírodní sníh mimo sjezdovku do 40 cm, na sjezdovce máme od 50 do 90 cm technického a přírodního sněhu.

Skiareál Rališka Horní Bečva

Včera byl zahájen provoz. Dnes pojede SEDAČKOVÁ lanovka a malý vlek můžete se těšit i na večerní lyžování od 18.00 do 21.00 hod. pojede sedačková lanovka . Podmínky na lyžování jsou již nyní vynikající, na sjezdovkách je od 35 do 100 cm sněhu, z toho téměř 50 cm je sníh přírodní a v provozu budou všechny sjezdovky i ta nejdelší 650 m dlouhá . Takové podmínky tady nebyly již několik zimních sezón.

Jeseníky

Ski Aréna Karlov

I když areál stihl otevřít již minulý víkend. Dnes se rozjíždí provoz na všech lanovkách – Myšák, Express , Klobouk i vlek Kazmarka. Do 22.12. se již nezastavíme. Pojede se nepřetržitě So-Ne 8:30-16:00 a 18:00-21:00. Po-Pa pak opět XXL večerní lyžování na Expressu už od 16:00.

Kopřivná

V Kopřivné se včera poprvé rozjela lanovka na večerním lyžování. Lyžovat se bude i o víkendu, kdy jsou pro Vás v celém areálu přichystány ideální podmínky

SKI Kouty

Ski areál Kouty zahájí zimní sezónu již tento víkend 10. – 11.12. 2016. K dispozici bude hlavní sjezdovka Hřebenovka společně se sjezdovkami U Vrtulí a K Snowparku v celkové délce 3,5 km. Sjezdovky jsou dostatečně vysněžené technickým a přírodním sněhem ve vrstvě více než 50 centimetrů.

Červenohorské sedlo

V sobotu 10.12.2016  start sezóny. V provozu modrá sjezdovka v délce 1,4 km a spojka pro děti a méně pokročilé lyžaře. Víkendová sleva 20 % z ceníku mimo sezónu

Načítání…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *