Mattoni Free Run Ostrava – Komenského sady

Publikováno uživatelem

Mattoni Free Run Ostrava – Komenského sady neustále vymýšlí různé akce, jednou z nich byl i Mikulášský výběh s pořadovým číslem 94. Ano 94x už vyběhli, v horku, v dešti, v mrazu. Scházejí se v zimním čase vždy u brány v Komenského sadech v 17:00 hod., v letním čase posouvají svůj start výběhu na 18:00 hod. Pokud jsi ostravák a rád běháš, můžeš se kdykoliv přidat.

Zpět k Mikulášskému výběhu…, sešlo se nás 12. Holky (růžovky) se převlíkly za anděly, podle mě se ani převlékat nemusely:), Michal (kouč Mattoni Free run) na sebe vzal podobu čerta, kdy nebylo ani třeba mluvit a strašil děti už jen svým vzhledem, popravdě? I já se bála! Přiznala jedna běžkyně. Andělíčci měli plné košíky perníčků, které po minulém běhu sami zdobili v oblíbené ,,Pikovce,,. Čert měl v pytli nabalené uhlí pro ty méně hodné. Běžci bez kostýmu si zaběhli klasickou trasu parkem až k Slezsko-ostravskému hradu a hurá za anděly a čertem na Masarykáč. Tam se rozdávali perníčky dětem za recitaci básničky. Čert byl atrakcí i pro dospělé, všichni s ním chtěli mít fotku. My (nepřevlečení) se taky vyfotili a běželi do cíle. Zaběhli sme 8,3 km v pohodovém tempu a hurá na svařák do tepla.

Další běh je naplánován hned na zítra. Zde je odkaz na událost. Takže pokud rád běháš, klidně se přidej k těmto aktivistům z Mattoni free run Ostrava.

Načítání…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *