Navštívili jsem největší ostravské trampolínové centrum HopJump

Publikováno uživatelem

Minulý týden byl v Dolní oblasti Vítkovice otevřen největší ostravský trampolínový park. My jsme vyrazili na průzkum této ostravské novinky. Trampolínové centrum se nachází v nově zrekonstruované budově kotelny v sousedství ateliérů Provoz Hlubina, auto můžete zaparkovat u klubu Heligonka od kterého je to jen pár desítek metrů. Vyrážíte-li MHD pak doporučujeme vystoupit na zastávce Důl Hlubina.

HopJump park se rozkládá na 4 patrech a ploše větší než 1000 m2 , můžete si zde zaskákat na desítkách trampolín, sklouznout na skluzavkách a tobogánech, které jsou rozmístěny od střechy až po přízemí. Celková délka skluzavek a tobogánů je 90 metrů, hlavní dominantou je skluzavka Big Air Jump s dopadem do pěnového bazénu.

Celý areál nabízí 12 unikátních atrakcí, které jsou určeny pro děti a mládež. Začátečníci se vydovádí na nižších patrech pro zkušené a odvážné je určeno poslední patro. Tváří nového trampolínového centra je jeden z nejznámějších českých parkouristů Vova, kterého zde můžete potkat na pravidelných workschopech, informace o jednotlivých workshopech naleznete na FB stránkách.

 

Vstupné do HopJumpu stojí od 149 do 220 Kč za hodinu. Doprovod zaplatí 50 Kč. Do konce dubna můžete využít akci 20 minut skákání zdarma k zakoupenému vstupnému. Zakoupením vstupenky do HopJumpu získávají děti celodenní vstup do části Dětský svět zdarma, zde mají možnost vybít zbývající energii na opičí dráze s tobogánem a dětskou skluzavkou, která vede před dvě patra.

Načítání…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *