Nově zrekonstruované infocentrum u Elektry opět slouží návštěvníkům města

Publikováno uživatelem

Za přítomnosti primátora Tomáše Macury byla dnes slavnostně uvedena do provozu nově zrekonstruovaná pobočka ostravského infocentra u Elektry. Pobočka přestavbou za více než 2 miliony korun získala moderní vzhled, který je dokreslen prezentacemi na velkoplošných obrazovkách.

„Všechny pobočky Ostravského informačního systému bychom rádi sjednotili do jednoho stylu. Pokud se osvědčí modernizovaná pobočka v centru a až vychytáme případné mouchy, přistoupíme k rekonstrukci pobočky ve Svinově,“ uvedl primátor Tomáš Macura.

V pobočce Elektra zůstaly původní pouze výlohy. Nově bylo nainstalováno podlahové topení, které přinese větší komfort pro zákazníky i úsporu nákladů. Rekonstrukcí se zvětšil prostor pro návštěvníky, ti si nově mohou prohlédnout suvenýry zblízka v prosklených vitrínách. Pobočka opět navazuje na svou předchozí činnost, kdy nabízí prodej vstupenek, suvenýrů a poskytuje informace o Ostravě a blízkém okolí návštěvníkům města a nejen jim. Koncept modernizace pobočky vytvořilo studio Vysloužil architekti.

„Zachovali jsme všechny stávající služby. Pokračuje prodej vstupenek na kulturní a sportovní akce nejen v Ostravě, ale v celé České republice, poskytujeme informace o ubytování, stravování, dopravním spojení, prodáváme jízdenky MHD, mapy, pohlednice, suvenýry, dálniční známky. Nabízíme také kopírování a skenování. Nově jsme zřídili kabinku, v níž si zákazníci mohou vyzkoušet oblečení z námi nabízeného sortimentu,“ řekl jednatel Ostravského informačního servisu Jan Šumbera.

Inforcentrum Elektra je Vám k dispozici přes týden od 7:30 do 18:00 v sobotu pak ve zkrácené otevírací době od 7:30 do 12:00.

Načítání…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *