Nový projekt Dvě věže Vám umožní vstup na Bolt Tower a Vyhlídkovou věž Nové radnice za jednotné vstupné

Publikováno uživatelem

V Ostravě vznikl nový turistický projekt Dvě věže, který propojuje dvě nejvyšší ostravské dominanty.  Turistům, ale i samotným Ostravanům nabízí možnost rozhlédnout se do okolí z  Bolt Tower a Vyhlídkové věže Nové radnice za jednotné vstupné, které lze zakoupit za 200 Kč ve všech pobočkách Ostravského informačního servisu a v návštěvnickém centru v Dolních Vítkovicích. Platnost zakoupené vstupenky je stanovena až do konce roku 2017, je jen na Vás kdy se rozhodnete jednotlivé ostravské dominanty navštívit.

„Myšlenka spojit tyto dva významné turistické cíle vzešla při společném setkání s Janem Šumberou z Ostravského informačního servisu, věříme, že ji návštěvníci přivítají s nadšením, pohled na Ostravu z výšky patří mezi nejlepší turistické zážitky.“ Uvedl výkonný ředitel Dolních Vítkovic Petr Koudela

Vstupné zahrnuje v případě Bolt Tower 100 minutovou komentovanou prohlídku, tzv. Vysokopecní okruh A. Tento okruh je zaměřen na výrobu surového železa a historii Dolních Vítkovic. Zahrnuje unikátní výjezd skipovým výtahem po trase vsázky Vysoké pece a 30-ti min. adrenalinový zážitek na Bolt Tower s možností návštěvy kavárny Bolt Café.

Vyhlídková věž Nové radnice je s výškou 85,6 m nejvyšší radniční věží v České republice. V rámci návštěvy vyjedete výtahem do výšky 73 m nad zemí na ochoz věže. Kde se Vám naskytne pohled na historické centrum Moravské Ostravy a přilehlých městských částí, dále můžete pozorovat řeku Ostravici, nejznámější ostravské haldy, továrny, těžní věže či vrch Landek. Za pěkného počasí můžete dohlédnout na Moravskoslezské Beskydy či Jeseníky.

Načítání…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *