Nový venkovní areál krytého bazénu v Ostravě Porubě uvítal první návštěvníky

Publikováno uživatelem

V rámci druhé etapy modernizace venkovního areálu krytého bazénu v Ostravě Porubě se dočkal zásadní proměny venkovní areál. Venkovní 25 metrový bazén byl rozdělen na celoročně využívaný výplavový bazén s teplotou vody cca 30 – 35°C (zimní provoz) a letní relaxační bazén s vodními atrakcemi a plaveckou částí. Oba bazény jsou z nerezové oceli a doplněny vodními a dětskými atrakcemi (vzduchová lůžka, masážní lavice, vodní masážní trysky, chrliče a vodní děla, protiproud v plavecké části, houpací bazének).

V rámci modernizace došlo také k doplnění relaxačních ploch vybudováním nové východní terasy, rekonstruovány byly schodiště, vstupy, brodítka, sprchy a další prvky kolem bazénů. Prostor dětského brouzdaliště byl doplněn o dětský bazén s interaktivními vodními atrakcemi.

Finanční náklady na realizaci II. etapy modernizace venkovního areálu krytého bazénu ve výši 30,7 mil. Kč byly v plné výši hrazeny z dotace statutárního města Ostrava.

Parametry bazénů: plocha bazénů celkem 295 m2; objem bazénové vody 381 m3; výkon cirkulace bazénových vod 184 m3/hod.

 

Načítání…

Komentáře 1

  1. Zao

    Super, vypadá to moc hezky. 🙂 Ještě ale dořešte nějak parkování, abychom my, co bydlíme hned vedle, měli kde zaparkovat, když se vracíme z práce apod. Kvůli bazénu si nemíním platit drahé stání.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *