Písek v centru se vrací na Masarykovo náměstí :-)

Publikováno uživatelem

Stejně jako v loňském roce vyroste za finanční podpory statutárního města Ostravy na Masarykově náměstí sportovně-relaxační areál Písek v centru. Ve středu bude dovezeno na náměstí 230 tun písku, který bude základem pro vznik kurtu pro plážový volejbal.

Celý sportovně-relaxační areál bude slavnostně otevřen v pátek 16. června v 15 hodin. U příležitosti zahájení provozu areálu je připraven doprovodný program, který nabídne soutěže, miniškoličku čepování piva a koncert. Areál písku v centru zůstane na náměstí až do začátku září.

Vyjma sportu areál nabídne řadu kulturních akcí například v pondělí 19. června se můžete těšit na bubeníky v ulicích a jejich workshop, v úterý 20. června mimo jiné na koncert Easy Steps, který bude od 17 hodin, ve středu 21. června rovněž od 17 hodin na koncert Ajdontker. Ve čtvrtek se opět představí bubeníci. V dalším týdnu proběhne například divadelní představení a kruhový trénink.

„Od 19. června budou moci areál v dopoledních hodinách využívat děti ze základních a středních škol v rámci tělesné výchovy. Mohou si tu zahrát beachvolejbal, přehazovanou, fotbal, badminton, pétanque a jiné sporty. Vrátí se i jóga, která loni zaznamenala obrovský úspěch, kruhový trénink, divadelní večery, beachragby a další aktivity přitahující  pozornost veřejnosti,“ nastiňuje pestrou paletu akcí Petra Bernfeldová a slibuje mnoho hudebních překvapení i rozšíření aktivit pro menší děti.

Načítání…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *