Po zimní přestávce otevřel In-line park u cementárny

Publikováno uživatelem

Po zimní přestávce byl v sobotu znovu zpřístupněn veřejnosti areál In-line parku u cementárny v Ostravě – Vítkovicích. Areál se těší přízni Ostravanů, kteří zde rádi vyrážejí za sportem a zábavou. Na své si zde přijdou jak jednotlivci tak i rodiny s dětmi. V rámci areálu bylo vybudováno dětské hřiště pro ty nejmenší, kteří zde naleznou pískoviště, nejrůznější prolézačky a skluzavky.

Vyrazíte-li na brusle máte možnost si vybrat z trojice okruhů. Nejmenší 200 metrový okruh je zároveň závodním, splňuje normy pro závody na in-line bruslích na tuto dráhu můžete pouze v případě, že vaše kolečkové brusle nemají brzdu. V rámci oploceného areálu se dále nachází 400 metrový malý okruh, který je volně přístupný při příznivém počasí bez jakýchkoliv omezení. Na malý okruh navazuje mimo oplocený areál 1200 metrový velký okruh, ten je přístupný i mimo otevírací dobu.

Areál vyjma in-line drah nabízí multifunkční hřiště, kde si můžete zahrát různé sporty síť na nohejbal, volejbal či tenis lze zapůjčit u obsluhy areálu, dále jsou k dispozici házenkářské branky. V areálu se nachází streetové basketbalové hřiště. Veškerá sportoviště, dětské hřiště a parkování v areálu jsou zdarma. V březnu bude areál v případě příznivého počasí otevřen od 9 do 17 hodin, od dubna od 9 do 21 hodin.

Načítání…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *