Podívejte se, jak bude vypadat interiér nOVE ostravské tramvaje od Stadleru

Publikováno uživatelem

Mezi vystavovateli na železničním veletrhu Czech Raildays jste mohli minulý týden narazit na stánek společnosti Stadler. Ta se stala vítězem výběrového řízení na dodávku 40 nových plně nízkopodlažních tramvají pro Ostravu.

Na veletrh přijela společnost Stadler představit 3D vizualizaci nově vyráběné tramvaje pro Ostravu. Návštěvníci stánku si tak mohli pomocí 3D brýlí prohlédnout v rámci virtuální reality celé vozidlo včetně interiéru.

Vizualizace znázorňuje barevné provedení interiéru, můžete si taktéž všimnout jak budou vypadat madla či uspořádání sedadel. Ty se budou podle očekávání nacházet na vyvýšených podestách a podlaha bude v oblasti podvozků navíc mírně vyvýšená prostřednictvím šikmých ramp. Nicméně při uspořádání sedadel 2+2 bude zajištěn plynulý průchod uličkou.

Zdroj: Stadlercs-dopravak.cz

Načítání…

Komentáře 3

  1. Tom

    Tak to se mi teda vůbec ale nelíbí. Bezbariérová tramvaj, která má v konečném důsledky bariéry schované uvnitř vozu. Místo schodů ve dveřích budeme mít schody k sedadlům. No to jsme teda vyhráli. 🙁

    1. Naprosto souhlasím. Viděla jsem ty obří schody, na kterých jsou sedadla a řekla jsem si „To si dělají srandu??“ Tam nevylezu, takže mi bude zbývat leda to opuštěné sedátko v normální výšce… To zas někdo něco vymyslel

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *