Promiň, mami – Co to vlastně bude?

Publikováno uživatelem

Asi by bylo vhodné říct, co si vlastně od toho všeho slibujeme a proč jsme se odhodlali jít do tak velkého projektu.

Jsme mladý tým skládající se jak z profesionálů, poloprofesionálů a mě. Bohužel jsem musela použít slovo poloprofesionál, ale to jen proto, že dva z nás ještě studují, tak je prostě nemůžu hodit do stejného pytle jako naši režisérku a produkční, které už mají na podíl na nejednom filmu.

Náš seriál se jmenuje tak, aby vypovídal a shrnul veškeré dění vysokoškolského života.  Říkáme mu prostě – „Promiň, mami.“
Což je to věta, kterou prostě musíte ukončit jakoukoliv zajímavější historku z výšky.

Celá tahle myšlenka vznikla právě při poslouchání různých vyprávění, jež často kolují mezi studenty i několik let. No a nenatočte to, že?

Jdeme dál…

Máme velké cíle a plány – samozřejmě, že náš sen je vidět sitcom v televizi, ale v dnešní době jsou v rozmachu také různé internetové TV, což je pro nás v současné chvíli mnohem blíže dosažitelné médium. Ale ani tady není cesta vůbec snadná. Každý chce nejprve vidět aspoň úvodní díl, aby věděl, do čeho vlastně jde.

Na začátku března nás čeká natáčení prvního – pilotního dílu.
Právě pro něj, a samozřejmě pro další epizody, hledáme herce, kteří budou tvářemi hlavních postav – Terezy, Petra, Sáry, Marka a Ondřeje, jež tak nějak „přežívají“ na VŠ.
To je věc, která je teď asi nejaktuálnější. Mimo jiné…

A teď to jiné, co nám krade v podstatě každé volné odpoledne – jak jinak, jsou to peníze. Rozesíláme desítky mailů, píšeme projekty a granty, točíme videa. To vše s nadějí, že někdo bude tak nadšený jako my a pomůže nám se nakopnout. Již brzy bude spuštěna kampaň na HitHitu kde nás budete moci podpořit.

Oficiální vydání „Promiň, mami.“ plánujeme na začátek nového akademického roku – tedy září 2017. Jednak kvůli kontinuitě děje (začátek semestru – ano, hluboká myšlenka), ale také kvůli našim časovým možnostem a cílem mít předtočených pár následujících dílů.

Ovšem chystáme taky jednu zajímavost – předpremiéru pro užší veřejnost v jednom z ostravských kin a následnou afterparty spojenou s koncertem, na kterou se nedostane jen tak někdo. Tedy… Dostanou se tam všichni, kteří využijí právě výše zmíněný HitHit a příspěvkem si zajistí právě vstup na tuto akci.

A to je asi tak pro dnešek všechno. Aktuální dění sledujte na https://www.facebook.com/ProminMami/

Načítání…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *