Slavnostní rozsvícení vánočních stromů v centru přihlížely tisíce lidí

Publikováno uživatelem

Již tradičně se v Ostravě sešli lidé na náměstích během prvního adventního víkendu, aby přihlíželi slavnostnímu rozsvěcování vánočních stromů. I přes nepřízeň počasí stejně jako v loňském roce dorazili na náměstí na první adventní neděli tisíce Ostravanů, kteří přihlíželi slavnostnímu rozsvícení desetimetrového vánočního stromu za doprovodu písně Ilony Csákové a dětského sboru. Pohodovou vánoční atmosféru vyjma počasí kazily dlouhé fronty téměř u každého stánku s pitím a jídlem.

V neděli taktéž došlo k slavnostnímu zahájení vánočních trhů, které oživí náměstí a celé centrum až do 23. prosince. Můžeme se tak těšit na bohatý kulturní program v průběhu celého adventu.

O den dříve se sešli příznivci vánočních svátků na Prokešově náměstí, kde probíhalo slavnostní rozsvícení vánočního stromu a vánoční výzdoby před Novou radnicí. Zde se tohoto čestného úkolu chopil primátor Ostravy Tomáš Macura, kterého na jevišti vystřídala se svým koncertem ostravská rodačka Elis. Jak to vypadalo na Prokešově náměstí se můžete podívat na videu.

Načítání…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *