V Ostravě-Porubě se dokončují práce na venkovních bazénech

Publikováno uživatelem

Jedno z nejnavštěvovanějších sportovišť v Ostravě, krytý bazén v Porubě se dočkal rekonstrukce venkovního bazénu. V rámci druhé etapy byl venkovní bazén rozdělen na dva menší nerezové bazény, které budou sloužit jak k plavání tak i relaxaci. Venkovní prostor plaveckého bazénu byl proměněn v relaxační zónu, která návštěvníkům nabídne větší komfort pro odpočinek. Rekonstrukce se dočkaly terasy, solária a přístupová schodiště.

Předběžné datum zahájení provozu venkovních bazénů a travnaté louka je podle webu sareza.cz stanoveno na pondělí 12. června. Avšak může se změnit s ohledem na počasí a průběh prací. Jak se Vám líbí proměna venkovního plaveckého bazénu v Ostravě-Porubě?

Na titulním obrázku můžete vidět vizualizaci možné podoby venkovního prostoru krytého bazénu Sareza v Ostravě Porubě po dokončení III. etapy výstavby, kterou má město v plánu realizovat v nejbližších letech.

Foto: Projektstudio

Načítání…

Komentáře 2

  1. Je to krásné, ale není těch megastaveb, nebo chtění jejich realizací v poslední době až příliš? Daleko přínosnější by bylo usnadnění denního života obyvatel města, než takové věci jako lanovka nad Ostravou, či právě tohoto. Vzpomínám si na nadšené kritiky staveb komunistických pomníků a co je toto ?!? Prostě opět máme ve vedení města lidi, kteří mají pocit, že po nich musí zůstat něco méééga viditelného. Plno jiných staveb je přerušeno, nebo pozastaveno, opravy čehokoliv trvají neskutečně dlouho. Jmenovatel je jediný, a sice jediné kritérium = nejnižší cena. Co takhle brát v první řadě kvalitu, to by ovšem museli v komisi sedět opravdoví odborníci, což se v první řadě týká zákonodárců, kteří tyto normy tvoří a hlavně scvalují.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *