V Ostravě se tvoří dlouhé kolony kvůli novým uzavírkám

Publikováno uživatelem

Od pondělí v Ostravě komplikují dopravu dvě nové uzavírky, doprava v centru a obvodu Ostrava-Jih stojí ve špičkách v dlouhých kolonách.

Z důvodu stavebních prací na komunikaci je plánovaná uzavírka jízdního pásu místní komunikace ul. Horní ve směru od okružní křižovatky MK ul. Dr. Martínka po sil. I/58 ul. Plzeňská v termínu od 30.10.2017 do 30.11.2017. Objízdná trasa bude vedena po místní komunikaci ul. Horní a silnici I/58 ul. Plzeňská

Důvodem je provádění stavebních prací za účelem demolice stávajících obrubníků a betonových zastávek, pokládka nových, oprava chodníků, úprava kanalizačních vpustí, recyklace za studena a pokládka živičných vrstev včetně žulového dvojřádku. Průjezd vozidel integrovaného záchranného systému a městské hromadné dopravy bude veden obousměrně po neopravované části ul. Horní.

Z důvodu přeložky trolejového vedení je částečně omezen od 28.10.2017 do 3.11.2017 průjezd přes most Pionýrů. Most je uzavřen pro průjezd z Moravské na Slezskou Ostravu. Objížďka je vedena přes most Miloše Sýkory. Most bude opět průjezdný v obou směrech během víkendu, avšak ne na dlouho od 15.11.2017 do 27.11.2017 se bude opět pracovat na přeložce trolejového vedení. I. etapa rekonstrukce mostu Pionýrů má být podle plánu hotova 8. prosince 2017.

Zdroj: ovajih.ostrava.cz, ostrava.cz

Načítání…

Komentáře 1

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *