Adventní a Novoroční ohňostroje [aktualizováno]

Publikováno uživatelem

Milovníci ohňostrojů si s koncem roku přijdou na své, vyjma silvestrovské noci se mohou těšit na několik profesionálních ohňostrojů v Ostravě a okolí.

Celou sérií ohňostrojů odstartuje mikulášský ohňostroj na Masarykově náměstí 5.12. od 18:00. Zde doporučujeme dorazit s předstihem a vyhlédnout se místo v druhé polovině náměstí (blíže k Lasu). Ohňostroj je odpalován za starou radnicí.

Hned v úterý 6.12.na nás čeká mikulášský ohňostroj v 16:40 na Bazalech. V pátek 9.12. můžete vyrazit na ohňostroj ke kulturnímu domu v Muglinově. Zde se bude zdobit vánoční stromeček a vypouštět balónky s přáním Ježíškovi. Celá akce bude zakončena ohňostrojem v 16:30. 🙂

Na Nový rok se můžeme těšit na již tradiční Novoroční ohňostroj na kruhovém objezdu v Hrabůvce. Ohňostroj začíná v 18:00, doporučujeme dorazit s předstihem. Zaparkovat před začátkem ohňostroje v blízkosti je téměř nemožné, před a během ohňostroje nejezdí MHD.

Novoroční ohňostroj si budete moci užít i na Hlučínském jezeře, kde světelná show odstartuje v 18:00. Ohňostroj na jezeře je jedinečný díky odrazu světelných efektů na vodní hladině, nebude-li hladina zamrzlá doporučujeme ohňostroj sledovat z břehu u vchodu do areálu štěrkovny.

No není ta Ostrava Fajna?

Načítání…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *