Vánoční strom na Masarykově náměstí ponese na špici hvězdu se znakem Ostravy

Publikováno uživatelem

Již příští víkend začíná advent, pro mnohé nejkrásnější období v roce. Tradičně s adventem jsou spjaty i vánoční trhy v Ostravě, vánoční výzdoba ulic a rozsvícení vánočního stromu na náměstí. Letos si svou premiéru a Masarykově náměstí odbude 10 metrů vysoký s 4,5 metrů široký umělý strom, který se skládá z více než 27 tisíc větví. Zdobení stromu je naplánováno od 15. – 22. listopadu, slavnostní rozsvícení proběhne v neděli 27. listopadu v 17:00.

„Strom na Masarykově náměstí bude mít výzdobu složenou z ozdob z předchozích let, která bude doplněná novými prvky. Na špici bude hvězda se znakem města Ostravy a nové budou i baňky. Celý strom bude nazdoben do stříbrné a smetanové barvy,“ uvedla starostka Petra Bernfeldová.

 

Načítání…

Komentáře 1

  1. ZdravímNejsem rodačka Ostravy.Proč opět umělý strom na Masar.nám.Ostrava? Copak vám nezáleží na eko systému,odstranit plast.situaci,proč jste tentokrát nemohli zvolit tradiční čerstvý strom? Vždyť vy by jste čerstvým stromem dokázali tímto gestem,že vám také záleží na zdravém prostředí a že podporujete,aby nejen tady v OV, byl vzduch k žití !!! Jste Radnice města Ostrava.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *