Zítra již potřetí ožijí břehy řeky Ostravice rozmarnými slavnostmi

Publikováno uživatelem

V sobotu už potřetí ožijí oba břehy řeky Ostravice rozmarnými slavnostmi. Připraveny jsou soutěže ve sjezdu netradičních plavidel, půjčovny loděk, říční přívozy, hry a soutěže pro děti i dospělé, koncerty, divadla  a k tomu spousta dobrého jídla a pití.

Slavnosti začnou ve dvě hodiny odpoledne a v 15 hodin bude odstartována soutěž sjezdu netradičních plavidel, do níž se může přihlásit každý, kdo má trochu fantazie a postaví si vlastní plavidlo. Kreativitě se meze nekladou. Nejlepší plavidlo a posádka mohou vyhrát až 15 tisíc korun.

Hlavní hudební stage a většina atrakcí bude umístěna na slezskoostravském břehu řeky Ostravice, v úseku od loděnice po most Miloše Sýkory. Návštěvníci se mohou těšit také na výstavy, workshop parkouru nebo třeba na lezení po nábřežních zdech. Chybět nebudou ani soutěže na mokré kládě a především pak velkolepá laserová a video show promítaná na vodní stěnu pod mostem Miloše Sýkory. Právě touto show, která bude inspirována 750. výročím Ostravy, celé říční slavnosti ve 22 hodin vyvrcholí, říká starostka Petra Bernfeldová.

 

Načítání…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *