Ano, šéfe! se natáčelo v Ostravě

Publikováno uživatelem

Od čtvrtku do neděle jste mohli potkat v centru Ostravy Zdeňka Pohlreicha. Ten se štábem natáčel v Mama’s Bistro nový díl do oblíbeného pořadu Ano, šéfe!.

Speciality od Mama’s Hot – Dogs, Burgers & Fries jste si mohli do jara objednávat ve Food tracku před OC Galerie v Ostravě Třebovicích. Cílem majitelů bylo dostat vyhlášené burgery a hot-dogy do centra Ostravy, myšlence pokračovat s Food trackem v centru Ostravy však nebyla nakloněna místní radnice a tak se na podzim již vyhlášené burgery a hot-dogy stěhovaly do bistra Na hradbách vedle Krajského soudu.  

Do pořadu Ano, šéfe! přihlásil bistro před rokem kamarád majitelů, které před 2 měsíci kontaktovala režie pořadu a domluvila natáčení. Ve čtvrtek měl možnost Zdeňek Pohlreich ochutnat místní hamburgery a hot dogy, jak ochutnávka vypadala uvidíte na televizních obrazovkách. Není tajemstvím, že panu Pohlreichovi neseděli hamburgerové bulky a nebyl příliš nadšený ze salátu coleslaw.

Během natáčení vyrazil pořad s Food Trackem na Masarykovo náměstí, kde jste v pátek měli možnost potkat celý štáb. Ten se zde dlouho nezdržel, po 45 minutách prodeje došlo k policejní kontrole a Track musel odjet z náměstí. Natáčení dále pokračovalo v kuchyni bistra, kde Pohlreich připravil jídla, která by neměla chybět na jídelníčku. My se tak můžeme těšit na nový dezert „French toust“, který se na jídelníčku objeví v průběhu příštího týdne.

Štáb Ano, šéfe! se chystá do Ostravy natočit přepadovku. Aby dopadla co nejlépe, bude bistro v říjnu o víkendu uzavřeno z důvodu rekonstrukce interiéru. My se můžeme vyjma nového interiéru těšit na nové bulky a jídla, která budou postupně zařazována do jídelníčku. Mama’s bistro bude opět od středy otevřeno po náročném víkendu.

V redakci držíme palce ať se změny povedou a těšíme se ještě na nové burgery od Mama’s bistro.

Načítání…

Komentáře 6

  1. BŮH PŘIJEL . . .OSTRAVŠTÍ KUCHAŘI Z NĚHO MAJI AKORAD SRANDU . . .TO JENOM TI MLADI CO STRKAJI MLETÉ MASO MEZI HOUSKU HO POVAŽUJÍ ZA GURU VAŘENI . .AČOLI JESTLI TO S GASTRONOMII MA VŮBEC NĚO DO ČINĚNÍ. .

  2. Zpětné upozornění: Mama’s Bistro získalo tři hvězdičky od Pohlreicha | Fajna Ostrava

      1. Jo a hrubku si opravte Vy. Znevážením jeho jména jste jeho nositele urazil. Když už kritizujete (co vlastně?), máte se tuplovaně snažit, abyste hrubky nedělal sám. Ono Vaše Ponlreich zní spíš jako nadávka. A navíc to hovoří o Vaší (ne)inteligenci. Pokud hlupák píše o inteligenci jiných, vyznívá to komicky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *