V Porubě se koná interaktivní výstava Lego modelů [fotoreport]

Publikováno uživatelem

V porubském Centru volného času si tento víkend přijdou na své všichni milovníci Lega. Koná se zde interaktivní výstava modelů z Lego kostek. Své výtvory zde představuje 18 vystavovatelů z celé České republiky. Během dnešního dne (pátek) dorazilo na výstavu bezmála 1000 návštěvníků.

Na dvou podlažích naleznete více jak tisíc nejrůznějších modelů postavených z různých sérií oblíbených kostiček Lega. Výstava je určena dětem všech věkových kategorií. Ti nejmenší mohou obdivovat  jezdící vláček ze série Duplo ti starší si pak přijdou na své u pohyblivých modelů Lego Technic. Na výstavě panuje přátelská atmosféra, děti si tak mohou vyzkoušet ovládání nejrůznějších pohyblivých modelů. Pro děti jsou mezi expozicemi přichystány čtyři herní koutky s různými verzemi Lego kostek.

Všichni návštěvníci se mohou zapojit do soutěže o stavebnice Lego, která bude vyhodnocena po skončení výstavy. Zároveň návštěvníci v průběhu víkendu mají možnost hlasovat a vybrat tak nejlepší exponát. Tato akce určitě stojí za návštěvu 🙂 za symbolických 20,- Kč či rodinných 50,- Kč (max. 2 dospělí + 3 děti) vstupného si užijete spoustu zábavy. Výstava pokračuje i o víkendu v sobotu bude Centrum volného času otevřeno od 9:00 do 19:00 hodin v neděli pak od 9:00 do 16:00 hodin.

 

Načítání…

Komentáře 1

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *