V Ostravě máme nový čtyřpatrový trampolínový park

Publikováno uživatelem

Již 4.dubna bude v Dolních Vítkovicích otevřen největší trampolínový park v Ostravě. Ten nabídne 4 patra zábavy jak pro malé tak i pro velké. Můžete se tak těšit na 12 unikátní atrakcí na jednom místě. Spoluautorem konceptu trampolínového centra je SonicVova, který je zároveň tváří celého projektu.

V HopJump parku na Vás čeká 90 metrů skluzavek a tobogánů, gymnastické trampolíny, sportovní trampolíny s profi odrazem, basketbalové trampolíny nechybí ani „U“ trampolína pro stále populárnější parkour.

HopJump to nejsou jen trampolíny. Můžete si užít čtyři propojená patra prolézaček se skluzavkami od střechy až do přízemí, horolezeckou stěnu s bezpečným dopadem do bazénu s pěnovými kostkami, bláznivou překážkovou Ninja dráhu s měřeným časem či se projet se na skluzavce s měkkým dopadem do pěnového bazénu.

Nové trampolínové centrum naleznete ve staré kotelně v Dolní oblasti Vítkovice. Ta se nachází v sousedství kavárny Maryčka a BrickHouse.
Součástí nově zrekonstruované budovy je i kavárna. Rodiče mohou počkat na své děti u dobré kávy v příjemném prostředí.

Do trampolínového centra doporučujeme provést předem rezervaci, z důvodu omezené kapacity. Rezervační systém bude spuštěn v pondělí, od příštího týdne si tak budete moci rezervovat termín své návštěvy na webových stránkách hopjump.cz.

Hodina zábavy Vás vyjde na 199 Kč, ušetřit můžete během happy hours (pondělí-pátek 11:00-14:00), kdy je vstupné 149 Kč/hodinu.

Foto: mamiart.cz

Načítání…

Komentáře 6

    1. V Žirafě taky platíme doprovod pokud chceme být v budově. Na trampolínách můžeme být dole v restauraci a neplatí se tím pádem nic .

  1. Tom

    Platí doprovod 50 kaček , v Žirafě a jinde se ovšem platí taky . Pokud doprovod nechce platit může zůstat dole v suprové restauraci a pajdu utratit na nejlepší kávu v Ostravě …. děcko si samo poradí to mi věřte !

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *