City Cross Sprint to nejsou jenom sprinty na lyžích

Publikováno uživatelem

Hledáte-li zábavu na dnešní odpoledne máme pro Vás zajímavý tip na rodinou akci v Dolní oblasti Vítkovice. Zde se dnes koná sprinterský závod v běhu na lyžích s bohatým doprovodným programem.

V rámci doprovodného programu se představí se svou akrobatickou show pilot Red Bull Air Race Martin Šonka. Do světa techniky můžete vyrazit na ohnivo-mrazivou výbušnou science show. Hugo Křemík se svým parťákem vám předvede to nejlepší z pokusů, kterými popularizují vědu.

V Gongu si můžete vyzkoušet virtuální realitu, na autogramiádě pak můžete získat podpisy fotbalistů Baníku Ostrava, Tomáše Vernera a Davida Moravce. V areálu závodiště budou k vidění ledové sochy o zábavu se postará ČEZ Energy Zona, kde si můžete zasoutěžit od dárky. Děti si pak užijí v dětském koutku Rádia Orion.

Mezi jednotlivými běhy se můžete těšit na freestylovou show na slacklinách v podání Gibbon Slacklines či bubenická show Wild Sticks.

Na závěr programu nebude chybět ohňostroj.

Doprovodný program

Od 10:00 – Biatlonová střelba pro veřejnost
12:00 – soutěž o voucher v hodnotě 1000 kč na nově otevřenou virtuální realitu xvirtuality.cz v Gongu
13:00 – Science show – Divadelní představení Svět Techniky
14:45 – Akrobatická show Martina Šonky
15:15 – Exhibice na slacklinách Gibbon Slacklines
15:30 – Autogramiáda FC Baník Ostrava, krasobruslaře Tomáše Vernera a olympijského vítěze z Nagana 1998 Davida Moravce v Gongu
16:10 – Science show – Divadelní představení Svět Techniky
16:40 – Bubenická show Wild Sticks
18:25 – Ohňostroj

Od neděle 22. 1. 2017 do neděle 29.1. 2017 (7:30 – 21:00) bude trať k dispozici široké veřejnosti zcela zdarma. Jednotlivci si své místo na trati rezervovat nemusí. Ve spolupráci s firmami MADSHUS A SWIX bude na místě po celou dobu otevřena také půjčovna běžek, hůlek a bot.

Načítání…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *