Oblíbené hranolky FÆNCY FRIES najdete na nové adrese

Publikováno uživatelem

Svou první prodejnu otevřeli René Müller a Jan Haščák 7. září 2016 na Přívozská 9, kde dříve několik desítek let byla filatelie Interfila. Hranolky FÆNCY FRIES se přesunuly z festivalů do kamenné prodejny. Úspěch na sebe nenechal dlouho čekat a u poněkud zapadlé prodejny se začaly tvořit fronty na hranolky.

Po vstupu investora následovala expanze do dalších měst po celé České republice. Aktuálně si můžete na hranolkách FÆNCY FRIES pochutnat v Olomouci, Brně, Praze, Liberci a Opavě. Chystá se otevření nové prodejny v Pardubicích, Havířově a slovenském Prešově.

Nezapomnělo se ani na Ostravu. Nově si můžeme koupit hranolky na nové adrese Čs. Legií 5, která se nachází několik desítek metrů od původní prodejny. Nová prodejna nabízí opět minimalistický design, avšak vychází z aktuální podoby poboček napříč Českem. Dobrou zprávou je, že stále si můžete dát své oblíbené hranolky za stávající ceny nechybí ani nabídka oblíbených dipů.

Původní prostory byly pro naše podnikání už nevyhovující. Bylo to pro nás příliš malé a byla tam nevyhovující vzduchotechnika, se kterou jsme už nic nemohli dělat. K tomu jsme ještě změnili vzhled našich provozoven a tak když jsme si všimli prázdného prostoru k pronájmu na Čs. Legií, tak rozhodnutí padlo skoro okamžitě. Dodává René Müller

Načítání…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *