Ryanair spouští novou linku z Ostravy do Milána

Publikováno uživatelem

Dnes večer zahájí svůj provoz nová pravidelná linka z mošnovského letiště Leoše Janáčka do italského Bergama. Ryanair bude létat z Ostravy do Bergama  a zpět dvakrát týdně a to vždy ve čtvrtek a v neděli. Odlety a přílety jsou ideální pro všechny, kteří si chtějí udělat prodloužený víkend na severu Itálie.

Ostrava odlety:
každý čtvrtek ve 14:25 -> přílet v 16:00
každou neděli ve 21:15 -> přílet ve 22:50

Bergamo odlety:
každý čtvrtek ve 12:30 -> přílet ve 14:00
každou neděli v 19:20 -> přílet ve 20:50

Letiště Milano Bergamo patří mezi základny společnosti Ryanair a lze na něm přestoupit na linky mířící do dalších destinací, jak na sever tak i jih Evropy. V rámci slevových akcí na letenky se budeme moci levně dostat z Ostravy téměř kdekoliv v Evropě. Z Mošnova tak máme k dispozici již druhou linku mířící na jednu ze základen irského dopravce Ryanair. Jednosměrné letenky lze aktuálně nakoupit za 215,- Kč při vhodné kombinaci termínů se do Bergama podíváte za necelých 500 Kč.

milano

Díky své poloze si můžete zkrátit přes Milan Bergamo svůj let s touto nízkonákladovou společností do destinací v jižní Evropě.

Bergamo leží  v oblasti Lombardie cca 40 km severovýchodně od Milána. Město se skládá ze dvou částí: Città alta (Horní město), středověké malebné město na vrcholu kopce obklopené obrannými hradby s šestnácti baštami ze 17. století a Città bassa (Dolní město), založené počátkem 20. století. Obě části města jsou propojeny ulicí Viale Roma a následně lze použít do Horního města lanovku, která je v provozu celý týden.

Milán je druhé největší italské město, hlavní město oblasti Lombardie a provincie Milano. Je slavné jako město obchodu a módy, jako sídlo opery La Scala a fotbalových klubů AC a Inter Milán. Je zde také velká gotická katedrála a řada dalších památek.

Načítání…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *