Vánoční městečko na náměstí dnes obsadí domácí kuchtíci

Publikováno uživatelem

Dnes na Masarykově náměstí propukne karneval rozmanitých pokrmů a festival pro všechny domácí kuchtíky i jedlíky. Koná se zde již dvanáctý Restaurant Day, tentokráte naleznete domácí kuchtíky a jejich speciality v dřevěných boudách na náměstí. Ti si pro Vás s láskou připravili nejrůznější gastrospeciality za lidovou cenu. Neváhejte a vyrazte do centra na Restaurant day, který dstartuje dnes v 11 hodin.

Nenechte si ujít doprovodný program v Cooltouru

Od 11 hodin bude pro Vás v Cooltouru na Černé louce připravena chill-out zóna s posezením v teple pro děti je připraven bohatý doprovodný program. Inspiraci můžete načerpat na výstavě prostřených stolů. Od  13:30 Vás čeká autogramiáda a beseda s blogerkou Cooking with Šůša a od 14:30 soutěž s Food Porn Academy a Cooking with Šůša.

Zavřít

Restaurant Day dává výjimečnou příležitost všem, kteří si chtějí, byť na jeden den, vyzkoušet, jaké to je mít svou vlastní restauraci. Na jednoduchý princip prezentace pop-up restaurací přišla skupinka milovníků jídla ve Finsku. Dnes to vypadá tak, že se během 24 hodin otevře na tisíce dočasných restaurací, stánků, domovů od New Yorku přes Ostravu po Tokio. Spolu s Cooltour Ostrava připravuje Restaurant Day ostravská foodblogerka Gastronautka.

aaa

Načítání…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *