Za parkování na Hlubině vyfasujete párek v rohlíku

Publikováno uživatelem

Město propaguje nové Park and Ride parkoviště u dolu Hlubina zajímavou kampaní v rámci které můžete získat zdarma párek v rohlíku. Stačí během října zaparkovat v pracovní dny od 7.30 do 12 hodin na P+R parkovišti na Hlubině v Dolní oblasti Vítkovice. Na snídani nebo svačinu vyfasujete poctivý párek v rohlíku s kečupem nebo hořčicí !!!  Parkování je na P+R parkovištích je zdarma aktuálně se připravují nové parkovací plochy tohoto typu u dolu Jeremenko  a v Hlučínské ulici u točny tramvají.

„Naším hlavním cílem je, aby si řidiči aut zvykli, že v centru města mohou parkovat za peníze nebo mohou nechat auto na záchytném parkovišti a dojet do centra MHD nebo do něj dojít pěšky,“ Lukáš Semerák.

Již v 1. čtvrtletí příštího roku dojde v širším centru města k dopravním změnám a omezením.  V současnosti nezpoplatněné parkovací plochy budou zařazeny do režimu parkovací karty „A“ a „R“. Místa pro abonenty a rezidenty rozšíří lokalita Fifejdy III – místní komunikace: Garážní, Hornopolní (úsek Varenská – Sládkova), Sládkova (včetně zaslepeného úseku ve směru Cihelní), U Stadiónu (zaslepený úsek), Varenská (úsek Hornopolní – Sládkova) a lokalitu Šalamoun (Foerstrova, Gajdošova, Havířská, Na Jízdárně, Dr. Malého,  Hornická, Hornických učňů, Chocholouškova, náměstí Jiřího Myrona, Na Široké, Nedbalova, Na Zapadlém (pouze část po parkoviště KÚ), Šalamounská, Petra Křičky, Sportovní, Uhelná, Zelená (úsek Vítkovická – Výstavní), Karolínská.

    

No není v té naší Ostravě fajně.

zdroj: ostrava.cz

Načítání…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *