Ani letos nebude chybět utkání Baníku se Spartou, tentokráte v podání legend

Publikováno uživatelem

I když Baník sestoupil v letošní sezóně do druhé ligy nebude Ostrava ochuzena o tradiční duel mezi hráči Baníku Ostrava a Sparty Praha. V sobotu 17. prosince se na zimním stadiónu v Ostravě-Porubě představí týmy vedené Vernerem Ličkou a Jozefem Chovancem.

„Rok 2016 byl pro Baník zlomový, protože v něm sestoupil po dlouhých padesáti letech do druhé ligy. Je úžasné a skvělé, že klub ani v tomto složitém období neopustili věrní fanoušci. Zápas je poděkováním všem, kteří na Baník nezanevřeli, a stojí při něm i v této nelehké situaci. Věřím, že akce bude oslavou fotbalu a opět se potvrdí, že lidé na Ostravsku tento sport milují. Velice si vážím přístupu kluků ze Sparty, kteří do Ostravy přijedou a akci svou účastí podpoří,“ řekl na dnešní tiskové konferenci Marek Jankulovski.

Sestava domácího Baníku je plná velkých jmen z nedávné minulosti klubu, kdy velká většina hráčů stála za posledním titulem v sezóně 2003/04. V sestavě domácích se objeví Milan Baroš, Marek Jankulovski, Radoslav Látal, René Bolf, Martin Lukeš, Václav Svěrkoš a Jan Laštůvka. Sparta přiveze do Ostravy Horsta Siegla, Michala Horňáka, Jiřího Jarošíka, Zdeňka Grygeru, ratislava Lokvence, Jiřího Novotného, Tomáše Ujfalušiho.

Předprodej vstupenek začne v pátek 11. listopadu v pobočkách Ostravského informačního centra.  Cena vstupenek je 190/290 korun.

Zdroj: fcb.cz

Načítání…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *