Baník spustil prodej jarních permanentek

Publikováno uživatelem

1Fanoušci, kteří dosud permanentní vstupenku na tuto sezonu nevlastní, mají nyní šanci si ji pořídit. Od soboty 1. prosince si ji mohou zakoupit v infocentrech Elektra či Forum Nová Karolina, od pondělí 3. prosince také ve fanshopu Baníku Ostrava. Permanentku na jarní a nadstavbovou část si můžete zakoupit za 990 korun (tribuna A za 1390 Kč, dětská permice za 290 Kč)

„Myslíme si, že o jarní permanentku bude ze strany fanoušků zájem. Sezonu jsme rozehráli velice dobře, je šance, že v nadstavbové části budeme hrát o zajímavé pozice, což hodnotu jarní permanentky, která je platná i pro nadstavbu, navyšuje a dělá z ní velmi zajímavé zboží,“ uvedl Martin Rak, marketingový a obchodní ředitel FC Baník Ostrava.

Každý, kdo při nákupu permanentky zadá své kontaktní údaje, má šanci v průběhu každého domácího zápasu vyhrát velmi zajímavé ceny. Zájezd na zahraniční fotbalové utkání, zapůjčení vozu značky Toyota na víkend, voucher v hodnotě 1000 korun na konzumaci v restauraci P.U.O.R. Slezska či dres Baníku. Permanentka sice platí až na utkání, které se budou hrát na jaře, její výhody, jako například sleva na zboží ve fanshopu či nákupu vánočního stromečku v areálu městského stadionu, začnou platit okamžitě.

Načítání…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *