Kde nakoupit ohňostroj před koncem roku

Publikováno uživatelem

Za pár dní oslavíme příchod nového roku, jak se stalo zvykem k oslavám patří rozzářená obloha nejrůznějšími ohňostroji po celé zemi. Ne jinak tomu bude letos i v Ostravě a okolí. Nemáte-li ve své zásobě žádný ohňostroj a patříte mezi ty, kteří si Nový rok bez ohňostroje nedokáží představit. Právě pro Vás přinášíme pár tipu kde v Ostravě a okolí nakoupit ohňostroj před koncem roku.

Obchodní řetězce

V každém obchodním řetězci narazíte na sekci s pyrotechnikou, ať se jedná o hobby market či obchod s potravinami. V Ostravě jsme narazili na pyrotechniku v Lidlu, Tesco, Kauflandu, Makru či Hornbachu. I když se nejedná o specializované prodejny, tak nabídka ohňostrojů před Vánocemi byla dostatečná a myslíme si, že si dokázal vybrat každý. S blížícím se silvestrem se regály rychle vyprazdňují.

Specializované prodejny

V Ostravě a nedalekém okolí máme i specializované prodejny, které nabízejí ohňostroje celoročně. Ve specializovaných prodejnách tak naleznete široký výběr ohňostrojů a rachejtlí mnohdy za příznivě

Tarra Pyrotechnik

Kousek za Ostravou v Ludgeřovicích najdete prodejnu společnosti TARRA pyrotechnik s.r.o., která pořádala v letošním roce Festival ohňostrojů na Hlučínském jezeře, taktéž jste její ohňostroj mohli sledovat v rámci festivalu ohňostrojů na Nové Karolíně. Co se týká výběru, tak široká škála petard, rachejtlí, ohňostrojů a sestav uspokojí i ty nejnáročnější.

 

Otevírací doba: od úterý do pátku: 8:00 -18:00
Adresa: Hlučínská 1347/3a, Ludgeřovice

Pyro Moravia

U Oza v Ostravě-Přívoze se nachází prodejna společnosti Pyro Moravia s.r.o., která stojí za Novoročním ohňostrojem na kruhovém objezdu v Ostravě Hrabůvce či za Mikulášským ohňostrojem na Masarykově náměstí. V této prodejně na bezmála 200 metrech čtverčních naleznete nepřeberné množství pyrotechniky, která uspokojí i ty nejnáročnější.

 

Otevírací doba: od úterý do pátku: 8:00 -18:00 –  Od 1. do 15. ledna 2017 bude prodejna z důvodu inventury uzavřena
Adresa: Slovenská 1085/1A, Ostrava Přívoz

Načítání…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *