V lednu budou Pustevny patřit opět ledovým sochám

Publikováno uživatelem

V lednu se opět Pustevny promění v ledové království, kterému budou vládnout ledové sochy, tentokráte se budou vytvářet sochy na téma podmořského světa a makrosvěta brouků. Letos si můžete v kalendáři poznačit trojici lednových víkendů 7.-8. 1., 14.-15. 1. a 21.-22. 1. 2017, kdy vyjma ledových soch bude pro návštěvníky Pusteven připraven doprovodný program.

Letos se opět můžete těšit na tradiční jarmark, ledového bar, ledové skluzavky pro děti, nejrůznější maskoty či Kingswood vesničku. Vyrazíte-li na Pustevny v týdnu bude Vám umožněn přístup do ledových stanů a budete si moci prohlédnout ledové sochy. Vstup na akci včetně prohlídky soch je zdarma.

O víkendu 14.1. – 15.1.2017 proběhnou na Pustevnách také mezinárodní oslavy sněhu. V rámci tohoto projektu se snaží organizátoři přiblížit dětem pohyb v zimním prostředí a motivovat je k zimním sportům. Na Pustevnách bude vybudovat dětský park plný aktivit, které si budou moci děti přímo na místě vyzkoušet. Vyzkouší si sklouznout na sjezdových lyžích, uběhnout dráhu na běžkách, k dispozici budou i netradiční lyže pro dvojice nebo si budou moci jen tak zaskotačit na bobech či snowtubingu. Každý dětský návštěvník dostane za vyzkoušení alespoň jedné disciplíny malý dárek.

Načítání…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *