Promiň, mami – Síla se v nás probudila

Publikováno uživatelem

Jmenuji se Lenka a napsala jsem scénář. Vlastně to byla náhoda – souhra čtyř rumů a jednoho volného večera, když jsme s kamarádem začali dávat hrubé rysy jeho, v té době, fiktivnímu plánu – natočit sitcom z prostředí vysoké školy.

Vlastně to byla jen legrace a hraní si s charaktery, zájmy, jmény, jež postupně dávaly dohromady to, jak by celý seriál mohl vypadat. Já to vlastně nebrala moc vážně… Nebo jsem si to aspoň namlouvala… Můj obývák vypadal v té době takhle:

Ale co dál? Měli jsme postavy a sami nevěděli jak pokračovat. Potřebovali jsme scénář a neměli nikoho, kdo by měl zkušenosti a čas se nám věnovat. Tu chvíli si přesně pamatuji – seděla, nebo spíš ležela, jsem v čajovně s nohama skoro za hlavou a těch pár lidí, kteří tam byli se mnou to na mě prostě hodili. I přes můj počáteční odpor a protesty jsem nakonec kývla s pocitem, že to bude hrůza a nenapíšu ani list. Ok… Ještě ten večer jsem napsala dvanáct stran a další den dalších deset s tím, že mají, co chtěli a tím končím.

Od té doby se všechno nějak zvrtlo… A teď jsem tady…

Nadšená z energie a síly celého našeho štábu, jež motivován něčím, co jsem napsala, věnuje téměř veškerý volný čas tomu, aby „TO“ vyšlo.

Postupně zařizujeme vše potřebné – ať už jde o zajištění lokalit, obstarání techniky, zorganizování castingu, vytvoření reklamy, schůzky se sponzory a mnoha dalších činností, jejichž vyjmenování by zabralo pár dalších stránek…

Jako fakt… Nevěděla jsem, že to bude až TAKHLE náročné… Ale máme opravdu dobrý tým skvělých lidí na správném místě. A to je záruka toho, že svého cíle dosáhneme.  Prostě to tak je. J

Načítání…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *