Rekonstrukce Nádražní ulice je dokončena, doprava se vrátí již tento víkend

Publikováno uživatelem

Druhá etapa rekonstrukce Nádražní ulice je u svého konce, právě probíhají poslední dokončovací práce v úseku mezi ulicemi Stodolní a 28. října. Tato zpráva jistě potěší všechny motoristy, kteří od dubna 2015 s výjimkou zimních měsíců nemohli využívat tuto komunikaci. Automobilová doprava bude na opravovaném úseku obnovena od soboty 10. prosince v neděli začnou zastavovat tramvaje na nově zrekonstruované zastávce Elektra.

„Stavbaři splnili zadání, to znamená zemní práce, uložení nové kanalizace a vodovodu, položení nového plyno­vodu, nového kolejového lože, v němž byla instalována protihluková rohož,“ informoval náměstek primátora pro ob­last investic a stavebního řádu Břetislav Riger

Radní využili vynucené rekonstrukce Nádražní ulice, kterou si vynutil špatný stav inženýrských sítí, a pokusili se o zklidnění dopravy v opravovaném úseku. I když ještě není zprovozněna ulice ve své plné délce na projíždějící řidiče čekají zpomalení u nástupních zastávek vídeňského typy u Elektry a Stodolní. I přestože v dané ulici není zákaz vjezdu bude díky zpomalovacím prvků a hustému tramvajovému provozu volit většina řidičů jinou trasu své jízdy.  Na závěr máme dobrou zprávu pro řidiče a obchodníky rekonstrukce Nádražní ulice směrem k hlavnímu nádraží není v současné době v plánu.

Načítání…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *