Sobotní večer v Ostravě bude patřit hitům 90. let

Publikováno uživatelem

Již tuto sobotu se v Ostravě koná 3. ročník Oldies festivalu, tentokráte v industriálního areálu Dolních Vítkovic pod širým nebem vystoupí Captain Hollywood Projec, duo Magic Affair, Rednex, Loona, East 17 a Lou Bega. Areál největší open air akce s hity devadesátých let se otevírá již v 15:00 hod. festival odstartuje duo Magic Affair v 19:00 hod.

Smyslem uspořádání OLDIES FESTIVALU je přivést do OSTRAVY něco jiného než současné festivaly a kulturní akce nabízejí. Snad všichni známe skupiny, které se hrály v 90.letech a které se hrají a hrát budou.

Parkovat bude možné v areálu Dolních Vítkovic nebo na vyhrazeném parkovišti u areálu (v mapce je vyznačeno „Parkoviště návštěvníci“). Cena parkingu je 50 Kč. Dopravní podnik v průběhu noci posílí spoje jedoucí před Dolní oblast Vítkovice.

Vstupenky je stále možné zakoupit v předprodeji za 550 Kč na www.ticketstream.cz či goout.net nebo na pobočkách ostravského infocentra (zde pouze do pátku). Vstupenky bude možné pořídit i na místě běžnou za 800 kč nebo VIP za 2550 Kč.

East 17

Hlavní hvězdou, která dorazí do Ostravy je skupina EAST 17. Z původní čtveřice se představí Hendy a Coldwell s nimi dorazí Robbie Craig.

Lou Bega

Rednex

Loona

Magic Affair

Captain Hollywood Project

Načítání…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *