Jak nakoupit vstupenky do Cinestaru za polovinu v akci 1+1

Publikováno uživatelem

Dnes pro Vás přinášíme tip jak ušetřit při návštěvě multikina Cinestar v Ostravě. Nemusíte se nikde registrovat ani být členem klubu, stačí mít u sebe chytrý mobil a v něm nainstalovanou aplikaci Cool Ticket.

Aplikace Cool Ticket Vám nabízí možnost rezervace volné vstupenky do Kina na vybraná představení. Dále máte možnost v rámci aplikace si zakoupit vstupenky a občerstvení bez čekání ve frontě.

Jak ušetřit?

Od pondělí do čtvrtku naleznete v aplikaci možnost rezervace volných vstupenek na vybraná představení v rámci akce 1+1. Stačí spustit aplikaci v den návštěvy kina a rezervovat si na vybraný čas vstupenky v akci 1+1. Cinestar uvolňuje týdně v rámci celé ČR 10 000 vstupenek a jsou dostupná téměř na všechna představení avšak na každé vysílání je uvolněn omezený počet akčních vstupenek. Nabídka vstupenek se v aplikaci aktualizuje v průběhu dne. Jako první se objeví vstupenky na odpolední vysílání pak nasledují podvečerní představení, kolem poledne v aplikaci naleznete vstupenky na večerní časy.  Akce se vztahuje i na 3D filmy.

 

Po rezervaci v aplikaci se stačí jen zastavit na pokladně kina a zaplatit. Nejste nikterak omezeni, lze si dopředu rezervovat i místa v sále přes web Cinestar.cz. Výsledná sleva je větší než s klubovou kartičkou či studenskou ISIC kartou. Tip pro rodiny s dětmi –  počet vstupenek je omezen na jeden nákup na jedno zařízení, v případě že jdete na představení čtyři stačí když si jednu rezervaci provede tatínek a druhou maminka.

  

Načítání…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *